Сергій Васильчук: “За все, що маємо, завдячуємо ветеранам”

Першого жовтня в усьому світі відзначили Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні – ще й День ветерана.

Це свято – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Воно слугує приводом для роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості. Їхній практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція є взірцем для підростаючого покоління. Ви, ветерани, передаєте у спадок усе найцінніше, що накопичили за своє життя.

Міжнародний день людей похилого віку – гарна нагода ще раз подякувати ветеранам війни та праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям і колегам, які передають нам свій життєвий досвід.

Слова нашої подяки мають лунати вам кожного дня, тому що саме ви будували нашу країну, виборювали її незалежність. Держава має бути вдячна за це і мусить забезпечити вам гідне життя, тому що ви його заслужили!

Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею! Хай збуваються ваші бажання, хай вас люблять, цінують і піклуються про вас – ви того варті!

Доброго вам здоров’я, вічної молодості душі, тепла від рідних та довгих благословенних літ!

Сергій ВАСИЛЬЧУК, заступник міського голови Рівного

Діліться корисною інформацією з друзями: