fbpx

Рівняни поїхали на зустріч з президентами

У Житомирі розпочався дводенний Другий форум регіонів України та Білорусі, який відвідають президенти обох держав. У роботі цього представницького зібрання бере участь делегації нашої області, до складу якої входять співвласник Рівненської фабрики нетканих матеріалів Богдан Гапяк і директор Рівненського пивзаводу Маріян Года. Загалом на форумі зареєструвалася майже тисяча учасників.

Богдан Гапяк і Маріян Года під час Другого форуму регіонів України та Білорусі. Фото газета “7 днів”.

– Приємне враження справила розгорнута на центральному майдані Житомира виставка техніки, – ділиться першими враженнями від форуму Богдан Гапяк. – Мушу визнати, що білоруси на ній виглядають дуже солідно. Хоча й нам є що показати. Зараз проходить засідання ради ділового співробітництва, після якого відбудуться переговори за участю представників бізнесу. Приємно, що білоруси не тільки відкриті до співпраці, а й створили сприятливий клімат для інвестицій. Скажімо, при ввезені нового обладнання – запроваджена нульова ставка мита, крім того нові технології звільнено від ПДВ, інвестор також звільняється і від плати за землю.

Учасники форуму, зі слів Богдана Гапяка, очікують прибуття президентів України Володимира Зеленського та Білорусі Олександра Лукашенка. «Можливо, – каже він, – почуємо про якісь ініціативи, що стануть поштовхом для розвитку вітчизняного виробництва».

Василь ГЕРУС