fbpx

Сьогодні поліцейські проводять роз’яснювальну роботу, а завтра можуть і оштрафувати

Діліться інформацією з друзями:

Напередодні «карантину вихідного дня» поліцейські на Рівненщині проводять роз’яснювальну роботу. Посилюють заходи за дотриманням санітарного законодавства закладами торгівлі та харчування, побутового обслуговування та перевізниками.

Так, у суботу-неділю діятиме заборона щодо: приймання відвідувачів у закладах громадського харчування (бари, ресторани, кафе), інших закладів розважальної діяльності; діяльності спортзалів, фітнес-центрів, басейнів. Також заборонено відвідування салонів краси, магазинів промтоварів.

Будуть працювати транспорт, продовольчі магазини, автозаправки, аптеки (зокрема ветеринарні). На ринках дозволяється лише торгівля продуктами харчування.

«Сьогодні, 20 листопада, працівники поліції проводять профілактичну та роз’яснювальну роботу із суб’єктами господарювання щодо додаткових обмежень карантину на вихідні», — підкреслив заступник начальника Рівненського відділу поліції Іван Теліга.

Безпосередньо в суботу та неділю поліцейські у складі мобільних груп спільно із працівниками Держпродспоживслужби перевірятимуть дотримання встановлених додаткових карантинних обмежень. 

Із часу запроваджених обмежень у зв’язку з поширенням COVID-19 на Рівненщині зареєстровано 4923 повідомлення про порушення правил карантину щодо людей. За результатами перевірок поліцейські склали 1149 адміністративних протоколів за статтею 44-3 КУпАП. Із них  296 — розглянуті судами та накладено штрафів на суму 765 тисяч гривень.

Поліцейські у межах наданих їм повноважень забезпечують виконання необхідних профілактичних, карантинних заходів і наголошують громадянам та суб’єктам господарювання на суворому дотриманні встановлених додаткових обмежень.