Робот-пилосос – нові стандарти прибирання в будинку

Діліться корисною інформацією з друзями:

Ручні традиційні пилососи поступово йдуть у минуле завдяки появі інновацій та сучасних технологій.

Сьогодні немає необхідності брати пилосос і ходити з ним по дому чи квартирі, адже цю процедуру можна довірити спеціальним пристроям для автоматизації процесу прибирання. Виробники пропонують роботи-пилососи, здатні проводити вологе та сухе прибирання.

Вони доповнюються спеціальними щітками та ганчірками багаторазового використання. Така комбінація гарантує високу ефективність у очищенні будь-яких поверхонь. Коли було вирішено купити робот пилосос необхідно проаналізувати потужність пристроїв, набір додаткових функцій і можливостей. Техніка справляється з плиткою, дерев’яним покриттям, кахлем, ковроліном та килимами з різною висотою ворсу.

Функції пилососів

Користувач заздалегідь задає програму та площу прибирання, після чого пристрій формує оптимальний маршрут і запам’ятовує його надалі. З обох боків пилососа є датчики, що контролюють рух пилососа з попередженням його пошкоджень. Якщо очисні елементи сильно забруднені, про це буде відповідний сигнал. Необхідно прочистити їх та продовжити прибирання.

Багато моделей доповнюються розширеним та унікальним функціоналом. Серед корисних функцій необхідно виділити деякі моменти:

  • можливість задавати не лише програму, а й тривалість прибирання, а після закінчення пристрій автоматично повертається на базу, щоб відновити заряд;
  • лазерні датчики та налаштування маршруту дозволить швидко сформувати карту приміщення, щоб потім не витрачати час на адаптацію;
  • журнал прибирання та сигналізація голосом дозволить контролювати процес чищення;
  • ароматизація повітря додатково створює свіжість у приміщенні;
  • індикатор заряджання підраховує залишок ємності батареї, попереджаючи користувача про необхідність заряду пилососа;
  • тихий режим забезпечить прибирання, коли постояльці сплять чи відпочивають.

Сучасна техніка здатна очищати кути до блиску, гарантуючи в будинку чистоту та комфорт.

Де придбати робот-пилосос?

Пристрої у великому асортименті представлені в інтернет-магазині «Фокстрот», де є пропозиції від виробників Samsung, Xiaomi, Rowenta, Karcher і т.д. Модельний ряд кожного бренду відрізняється функціями, характеристиками та параметрами. Також пилососи відрізняються зовнішнім виглядом, але здебільшого вони круглої форми та в діаметрі від 30 см.