На Рівненщині перед судом постане зрадник, який зливав ворогу інформацію розвідувального характеру

Діліться корисною інформацією з друзями:

Слідчі УСБУ в Рівненській області встановили, що зрадник, ще до початку повномасштабного вторгнення, встановив зв’язок з представниками зс рф. За вказівкою свого куратора він почав збір таємної інформації.

Зокрема, ворога цікавили установчі дані та місця проходження
служби українських військових, які брали участь в ООС на Сході України. Крім того, зрадник збирав інформацію про кандидатів на військову службу, а також керівництво однієї з військових частин.

За оперативною інформацією, ці дані ворог планував використати для можливого фізичного знищення чи завдання тілесних ушкоджень військовим ЗСУ.

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури, до суду скеровано обвинувальний акт стосовно вказаного громадянина України, у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111, ч. 1 ст. 263 КК України.

Нагадаємо, що було встановлено, що вказана особа ще до початку повномасштабного російського вторгнення ініціативно встановила зв’язок з представниками збройних сил країни окупантів, яким надавав допомогу в проведенні підривної діяльності проти України. З цією метою він скопіював  службову інформацію однієї з військових структур України та надав віддалений доступ до неї російським агресорам. Читати детальніше.