Служба зайнятості Рівненщини готуватиме спеціалістів для ігрової індустрії

Діліться корисною інформацією з друзями:

Визначено ефективні напрямки співпраці Рівненської обласної служби зайнятості та ГС «Рівненський ІТ Кластер», зокрема, організація цільового навчання зареєстрованих безробітних за напрямом «Створення додатків у середовищі Unity 3D на C#» на базі Рівненський центр ПТО ДСЗ спільно з ТОВ «Ігрова студія майбутнього «ФУГАС» – головні меседжі на робочій зустрічі потужних структур області – служби зайнятості та роботодавців ІТ-сфери.


28 липня, у День державності України, на базі навчально-виробничого комплексу навчального закладу, Рівненської ОСЗ, ГС «Рівненський ІТ Кластер» та ТОВ «Ігрова студія майбутнього» було підписано Меморандум про співпрацю. FUGAS”. Підписанти: директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук, голова правління Рівненського ІТ-Кластеру GS В’ячеслав Мельник, директор ТОВ “Ігрова студія майбутнього Fugas” Олександр Бодов.
Учасники зустрічі – представники Рівненського обласного центру зайнятості, Рівненського міського центру, Рівненської районної філії РОЦЗ, Рівненського центру ПТО ДСЗ, представники роботодавців ІТ-сфери Рівненської області.

Іван Ткачук наголосив, що основною метою майбутньої співпраці є професійне навчання безробітних та подальше працевлаштування у цьому напрямку. Війна, на жаль, впливає на багато процесів, але й мобілізує зусилля кожного. Держава всебічно допомагає своїм громадянам, не залишається осторонь і служба зайнятості. Сьогодні вимушені переселенці особливо потребують роботи. Загалом багатьом мешканцям області доводиться змінювати місце роботи, а отже, і професію. Найефективнішим способом залишається професійне навчання.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Заступник директора Рівненського ЦПТО ДСЗ Оксана Зигалова розповіла про попередній досвід співпраці з ГС «Рівненський IT-кластер» та озвучила нові завдання та можливості для освітян.
В’ячеслав Мельник: «Ми посередники між тими, хто пропонує, і тими, хто шукає». Він розповів про позитивний досвід роботи з різними віковими категоріями та поділився, що співпраця зі службою зайнятості є новим напрямком для громадської спілки. Важливо, що люди мають можливість постійно навчатися, і до цього процесу охоче долучаються представники рівненської IT-спільноти.
Олександр Бодов, презентуючи студію «Фугас», ознайомив присутніх із форматом майбутньої співпраці:

«Ми прагнемо змінити напрямок навчання. Ми пропонуємо якомога більше необхідних знань, не перевантажуючи слухачів. Наші випускники зможуть працювати як в команді, так і самостійно».

Під час обговорення нової співпраці висловлювалися думки щодо умов та формату навчання, критеріїв відбору абітурієнтів, механізмів пошуку потенційних курсантів, базових знань та алгоритму роботи, портфоліо випускників, взаємодії з роботодавцями галузі, залучення випускників у конкурсі на отримання грантів, наповнення місцевого IT – ринку спеціалістами-переселенцями, нові державні експериментальні програми підтримки IT-початківців тощо.
Іван Ткачук підкреслив, що з початком війни в Україні спостерігається тенденція «омолодження безробіття»: «Рівень безробіття серед молоді, тому що 60-70% безробітних – це молодь. Ми прагнемо дати у цих людей шанс і можливість заробити гроші». Декларація про наміри обов’язково матиме результат, адже попит на кваліфіковані кадри є, а тому потрібно поспішати їх готувати.
Детальніше про формування студентських груп та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua