fbpx

Рівняни та депутат разом працюють над реконструкцією двору на Фабричній

Діліться інформацією з друзями:

Воістину кажуть, дерево пізнається по плодах, а людина – по трудах. На адресу редакції не раз надходили листи від мешканців міста з проханням опублікувати подяки співвласнику Рівненської фабрики нетканих матеріалів Богданові Гапяку за його численні добрі діяння. А це – чи не найкраща оцінка роботи депутата Рівнеради, який піклується про своїх виборців.

У доробку міського обранця справді чимало хороших справ – починаючи від проєктів з благоустрою і закінчуючи благодійністю, про яку він, до речі, розповідає неохоче. Так, скажімо, Богдан Гапяк став ініціатором започаткування Програми термомодернізації багатоквартирних будинків міста Рівне, зробив вагомий внесок у перевтілення свого виборчого округу: проведення ремонтів та утеплення багатоповерхівок, поліпшення благоустрою прибудинкових територій, асфальтування вулиць і дворів, відкриття значної кількості дитячих та спортивних майданчиків, облаштування зелених зон, організацію масових дозвіллєвих заходів, в тому числі запровадженого ним свята вулиці Фабричної. Відтак, завдяки старанням депутата Рівнеради забута всіма окраїна міста на очах перетворюється на миловидний затишний куточок міста.

– На моє тверде переконання, працювати в окрузі потрібно не задля піару та здобуття якихось бонусів, – каже Богдан Гапяк. – Є щось більш цінне, ніж політичний імідж чи буденний прагматизм. Це слід кожної людини, який вона залишає по собі в людській пам’яті. Зрештою, відверто кажучи, самому приємно пройтися територією виборчого округу і глянути на позитивні зміни, що сталися тут за останні роки. Звичайно, поки що не все заплановане вдалося реалізувати. Але ще є час, щоб, як кажуть, «підтягнути кінці».

Нині всі зусилля міського депутата спрямовані на благоустрій двору будинків №1 та №1а на вулиці Фабричній.

– Тут за сорок років практично нічого не змінилося, – розповідає Богдан Гапяк, – якщо не брати до уваги кілька косметичних ремонтів. Відтак зовнішній вигляд території, м’яко кажучи, залишає бажати кращого – розбите асфальтне покриття та бордюри, занедбані доріжки, старі гойдалки на дитячому майданчику і таке інше. На щастя, нам вдалося зібрати групу з місцевих активістів та правління ОСББ будинку по Фабричній, 1а, яка виявила ініціативу щодо реконструкції двору. Задум знайшов підтримку у міській раді, яка заклала в проєкті бюджету кошти на ремонтні роботи. Наразі вже розроблено план благоустрою території. Обговорення цього проєкту відбувалося жваво, адже треба було врахувати інтереси і пенсіонерів, і власників авто, і молоді, і мам з маленькими дітьми. Зрештою, ми його усім миром і затверджували, кожен мешканець мав можливість внести пропозиції та побажання.

За планом передбачається облаштування трьох пішохідних доріжок з бруківки, розширення заїзду до будинку, заміна кількох аварійно небезпечних гойдалок, ремонт огорожі та воріт до спортивного майданчика, встановлення нових лавочок тощо. Тож залишається лише підбити остаточний кошторис та виконати роботи відповідно до цього плану.
Богдан Гапяк живе надією, що вже цього року двір на Фабричній, 1 і 1а стане одним із найзатишніших у Рівному, де буде приємно відпочити дорослим та побавитися малечі.

Олександр СУБОТ

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»