fbpx

Рівняни активно пересідають на двоколісний транспорт

Діліться інформацією з друзями:

Існування в умовах пандемії змусило багатьох переосмислили свій спосіб життя і важливість руху. Тож чимало рівнян і українців взагалі пересіли на велосипеди.

Адже це не просто доступний екологічний транспорт, а ще й спорт і гарантія цікавого й корисного дозвілля. Тому тепер збільшення кількості велолюбителів в місті можна помітити неозброєним оком. Є «залізний кінь», тож потрібен і той, хто допоможе з технічним його обслуговуванням, дасть корисні поради, за потреби замінить комплектуючі. Ми спробували розібратися з ситуацією у місцевому веловсесвіті.

Любов до велосипедних поїздок у багатьох – родом із дитинства.

У більшості тоді не було модних спортивних велобайків, але їзда на татовому чи братовому велосипеді була нічим не гіршою. Свобода руху, вітер в обличчя робили нас заповзятими безстрашними мандрівниками. Сучасні карантинні обмеження, зокрема й із громадським транспортом, змусили багатьох згадати про свій старий велосипед, який роками припадав пилюкою в гаражі.
Інші відправилися до спеціалізованих магазинів чи онлайн-сервісів. Отож, якщо ваша ціль – лише доїхати до місця роботи, а відстань не велика, то можна купити звичайний міський велосипед, навіть вживаний. Ціна коливається в межах двох-трьох тисяч.


Якщо ж маєте за мету регулярні поїздки на більші відстані, то прицініться до спортивного байка із можливістю регулювання швидкості. Такий вартуватиме від 8 тисяч гривень. Якщо вирішите почати з покупки вживаного ровера, поцікавтеся його «зношеністю».
Важливо звернути увагу на три основні точки на велосипеді: кермо, педалі і задній перемикач. Особливо добре розгляньте передню частину цих точок. Якщо на них є горизонтальні подряпини, то 90% того, що цей велосипед багато чого пережив. Перед купівлею обов’язково проведіть тест-драйв.
Обов’язковий атрибут справжнього велопидиста – шолом. Якщо ви плануєте серйозно їздити на велосипеді, не пошкодуйте грошей на цей аксесуар. Ціна питання – 500-1500 гривень. Перед покупкою варто поміряти, який краще «сяде» на вашу голову.
Рукавиці – за бажанням. Але врахуйте: якщо будете їздити на великі відстані й часто, то без рукавиць не обійтись – інакше натрете мозолі.
Форма – на ваш смак і гаманець. Це може бути ультрасучасний комплект від відомого бренду спортивного одягу, або ж звичайний спортивний костюм.
Спілкувалась Аліна БУДАФЕНКО

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»