fbpx
Рівнянка запропонувала покрокову інструкцію виготовлення захисної маски (ФОТО)

Рівнянка запропонувала покрокову інструкцію виготовлення захисної маски (ФОТО)

Діліться інформацією з друзями:

Якої б товщини не була маска, вона не зможе на всі 100 % вберегти від небезпечного вірусу при кашлянні чи чханні хворого вам в обличчя. Але завадить потраплянню збудника інфекції до носа і рота здорової людини. Чи ж зменшить ймовірність заразити ще когось, якщо сам хворий. Покрокова інструкція з фото допоможе швидко змайструвати власними руками захисну маску – важливий атрибут на період карантину.

В умовах карантину головна задача кожного з нас – вберегтися від інфікування та поширення збудників інфекції. Мило, рукавички, захисна маска, антисептик та самоізоляція є основними профілактичними засобами у боротьбі з поширенням вірусу.

А щоб не піддатись депресивному настрою та зекономити витратити, у пригоді стануть елементарні вміння, здобуті на уроках праці. Тож пропоную разом зі мною власноруч виготовити захисну маску за викрійкою, яку знайшла в інтернеті.

Викрійка захисної маски.

У своєму гардеробі знайшла стару кофтину, з якою вже слід було розпрощатися.

Перш за все, її добре випрасувала. А викрійку перенесла на папір і вирізала для того, щоб було зручно обвести її контур на тканині..

 Дана маска буде з двох шарів, тому дві деталі буде на повний розмір викрійки, а ще дві трохи менші: для цього викрійку загинаємо по пунктиру.

Приклавши попарно деталі, зшиваємо їх по випуклій стороні.

 

Потім деталі складаємо одна до другої швами на зовні. Зшиваємо дві деталі по верхній і нижній лінії. За тим вивертаємо виріб швами в середину і прасуємо по швах.

Відрізаємо два відрізки резинки і прошиваємо маску з обох боків.

Зшиваємо чи зв’язуємо хвостики резинки і приміряємо готовий виріб.

 

З моєї кофтинки вийде не одна, а декілька масок, тож я продовжую практикуватися у швацтві голкою далі. Вас же запрошую не лінуватися і спробувати змайструвати захисну маску своїми руками.

Будьте здорові!

Оксана ПИЦЬКА