Рівнянам радять не перевантажувати організм

Діліться корисною інформацією з друзями:

Понеділок, 30 березня, буде хмарним весь день. Без опадів. Але рівнянам радять не перевантажувати організм.

Температура повітря вночі -3°С, удень +4°С. Вітер легкий, 16 км/год.

За останні 130 років 30 березня:

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

МАКС: 20.9° (1968)
МІН: -6.3° (1952)

Сьогодні: Сонце зійде о 06.38, зайде о 19.27. 6-й день місячного календаря (Місяць у Тільці, перша фаза, сх. 9.30).

Мудрі кажуть: «Життя не зобов’язане давати нам те, чого ми чекаємо. Треба брати те, що воно дає, і бути вдячним вже за те, що це так, а не гірше». («Віднесені Вітром»)

Не забудьте привітати: Макара, Олексія.

Астролог радить: День набуття любові, радості й благодаті. Хороший період для духовних пошуків. Сьогодні краще побути на самоті, а ще краще – на природі.

День для здоров’я: Людина в цей час почувається втомленою, зменшується її активність, тому не перевантажуйте організм. Сьогодні вразливі плечі, шийний і грудний відділи хребта, легені, бронхи. Хороший день для дихальних вправ. Не переїдайте, у їжі віддавайте перевагу фруктам і овочам.

Усміхніться: Недолюблюю я лікарів. Роздягне тебе, покладе на тапчан, помацає всюди, де хоче, а потім руки миє після тебе, як після бомжихи.Народний прогноз погоди

У цей день вшановують преподобного Олексія, прозваного у народі Олексієм Теплим. На Олексія Теплого, як правило, бурхливо тане сніг. Якщо на Олексія тепло, то весна буде теплою, якщо холодно – весна запізниться. Великі потоки води від танення снігу провіщали мокре літо. У минулі часи казали: “Олексія, чоловік Божий, зиму нанівець зводить”, “Зверху пече – знизу тече”.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»