Рівнерада наполягає на збільшенні фінансування пільг і субсидій

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Відповідне звернення після тривалого обговорення та спільних консультацій ухвалили сьогодні під час позачергової сесії Рівнеради. «За» нього проголосували усі присутні в залі 37 обранців.

Як пояснив міський голова Рівненської громади Олександр ТРЕТЯК, ініціювали звернення фракції «Європейська солідарність», «Рівне разом» та «Голос». Документ адресують Президенту України, Верховній Раді та Кабміну.

У ньому депутати наголошують на необхідності збільшення видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

– Це питання актуальне не лише для рівнян, а й для усієї України, бо тарифи зростають і не всі громадяни мають змогу сплачувати за житлово-комунальні послуги. У зверненні є зауваження про те, що нині є гостра необхідність перерозподілити кошти з Державного бюджету зі статей на утримання центральної влади, зокрема офісу Президента, на виплати субсидій, – наголосив міський голова.

Діліться корисною інформацією з друзями: