Рівненські волонтери передали військовим ще одну автівку

Діліться корисною інформацією з друзями:

Рівненські волонтери спільно з «Рівненським будинком ветеранів» передали допомогу нашим воїнам – автівку з медикаментами, продуктами та іншими необхідними речами.

Автомобіль марки ВАЗ-2121 «Нива» попрямує у Запорізьку область для виконання бойових завдань на передовій Рівненськими військовослужбовцями.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Допомогла зібрати цю «передачу» нашим військовим громадська організація «Рівне Разом».

– Від початку повномасштабного вторгнення ворога, це вже шостий автомобіль, який за сприяння нашого волонтерського центру вирушає до воїнів. Серед них, також і карета швидкої допомоги, з Італії, і кілька повноприводних джипів та вантажних і пасажирських мікроавтобусів. І цього разу, завдяки роботі наших волонтерів, всієї нашої дружньої команди “Рівне Разом” ми змогли допомогли у забезпеченні ще одній з рівненських військових частин, яка за кілька днів вирушає на передову. Підтримка українських військових – найважливіше сьогодні для нас усіх завдання», – зазначив почесний президент громадської організації «Рівне Разом», Віктор ШАКИРЗЯН.

Між тим керівник КЗ «Будинок ветеранів» Вікторія ШИНКАРЕНКО, котра постійно моніторить потреби військових каже, що їм ще необхідна допомога волонтерів.

«Ми постійно на зв’язку з різними військовими частинами, знаємо, що насправді болить нашим хлопцям на лінії фронту найбільше. Це, насамперед, автотранспорт, якого постійно не вистачає для виконання бойових завдань. Тож, як тільки з’являється найменша можливість передати тому чи іншому батальйону автомобіль, ми намагаємось її використати. Насправді, на лінії фронту потрібно все: ліки, їжа, вода, засоби гігієни. І я вдячна всім, хто, незважаючи на скрутні часи, продовжує допомагати армії. Працюємо далі, задля спільної Перемоги», – зазначила Вікторія Шинкаренко.