fbpx

Рівненські “Таємничі підземелля” аналогів в Україні не матимуть

Діліться інформацією з друзями:

Будівельні роботи по проєкту “Таємничі підземелля” ще не завершені. Але його автор вже запевнив, що проєкт аналогів в Україні не має.

Народний художник України, лауреат Державної премії ім. Шевченка, Заслужений діяч мистецтв України Анатолій Гайдамака є автором креативного проєкту “Таємничі підземелля” у Рівному не спішить розкривати усіх складових концепції історичної експозиції.

За інформацією сайту mystery.rivne.ua,  деякі експонати довелося шукати навіть у приватних колекціях, щось вдалося віднайти безпосередньо у Рівному, але достеменно відомо, що 90% всього наповнення квест-кімнат матиме автентичне походження.Анатолій Гайдамака запевняє, що у підземеллях палацика “На Гірці” буде на що подивитися. 

– Концепція буде несподіваною. Я не хочу до кінця розкривати карти, але в Україні поки такого немає. Це буде контраст: що було і що стало. Людина повинна побачити, уявити, що ж було на цьому місці, яке життя, як виглядав палац. Ми не будемо його макет робити, але спробуємо відобразити контраст того життя, яким воно було і що з ним зробила війна, і що з ним зробили люди, – розповів Анатолій Гайдамака.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»