fbpx

Рівненські синоптики прогнозують день без опадів

Небо в Рівному буде вкрите хмарами тільки вночі, вранці воно очиститься та буде ясним до самого вечора. Без опадів.

За останні 130 років 09 лютого:

МАКС: 8.9° (2002)
МІН: -26.0° (1956)

Температура повітря вночі 0… – 4°С, удень – 6…+3°С.

Вітер південно-західний, 2 -4 м/с

Сьогодні: Сонце зійде о 07.22, зайде о 17.04. 16-й день місячного календаря (Місяць у Леві, повний місяць, зах. 7.47, сх. 17.10).

Є привід: Міжнародний день стоматолога.

Мудрі кажуть: «Створення є кращим способом самореалізації, ніж володіння. Суть життя розкривається через створення, а не володіння».

Віда Скудер

Не забудьте привітати: Івана.

Астролог радить: Може загостритися відчуття самотності, невдоволення світом. Не приймайте подарунків від недоброзичливців і будьте пильними щодо малоприємних людей. Сьогодні існує ймовірність потрапити у «повітряний замок» на шляху до вдосконалення.

День для здоров’я: Вразлива селезінка, загострюються захворювання крові. Не рекомендуються операції. День хороший для приготування трав’яних настоїв і відварів. Корисні фізичні вправи, прогулянки на свіжому повітрі. Зберігайте внутрішній спокій, уникайте стресів. 

Народний прогноз погоди

9 лютого відзначається перенесення мощів святителя Івана Златоуста із м. Коман в м. Константинополь. Незважаючи на те, що цей місяць вважається найхолоднішим, цього дня бувала й відлига, але недовга. Тому в народі говорили: “Лютнева відлига нічого не варта”. Цього дня наші пращури спостерігали за хмарами: якщо вони йдуть проти вітру — на сніг. На снігопад також вказував дим з труби, якщо він стелився землею без вітру.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»