fbpx

Рівненська школа першою перейшла на електронні щоденники

Діліться інформацією з друзями:

Відсвяткувавши столітній ювілей НВК «Школа-Ліцей» №2,  реалізує проєкт «Онлайн школа». Відтепер вчителі, батьки та учні користуватимуться електронними щоденниками.

 Всі учасники проєкту на своїх ґаджетах мали завантажити відповідну програму для того, щоб в онлайн режимі отримувати інформацію з уроків.

 – Система дозволяє батькам мати постійний доступ до відвідування учнів, до їхньої успішності, і має зворотній зв’язок з учителями. Це дуже зручно і все відбувається в режимі онлайн,– розповідає вчитель інформатики, а за сумісництвом і адміністратор унікальної системи Микола Парфенюк.У молодших класах батьки будуть отримувати смс у вигляді смайликів, які замість оцінок сповіщатимуть про поведінку, успіхи дитини.

Програма дозволяє відслідковувати рейтинг успішності. Якщо клас набирає багато хороших оцінок, вони піднімаються в рейтингу. Тобто, це рейтингова система, у якій в дітей може з’являтися азарт і вони можуть захотіти краще вчитися, менше пропускати, бо це впливає на їхній рейтинг.

– Так, для дітей… вони говорять, що це буде біда для них. Але для батьків це дуже зручно. Вони відразу бачать всю картину навчання дитини в школі. Підтерти не вийде, бо все зберігається в електронному варіанті зберігається. Але є можливість виправити оцінку. Тобто, вчитель може упродовж 8 календарних днів, якщо поставив низьку чи середнього рівня оцінку, учень може її перездати, а вчитель виправити і все буде нормально,– розповідає Микола Парфенюк.

Революційне ноу-хау дасть можливість реально запровадити в дію електронний документообіг.

До проєкту вже долучилися деякі школи Києва, Львова, Одеси, у Сумах  його реалізують у всіх школах.

Оксана Пицька

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»