fbpx
Рівненська обласна дитяча лікарня отримає два апарати штучної вентиляції легень

Рівненська обласна дитяча лікарня отримає два апарати штучної вентиляції легень

Діліться інформацією з друзями:

Рік тому рівненська благодійна організація «Серце дітям України» взяла участь у конкурсі на грантові кошти програми «Кусаноне» від уряду Японії. На меті було оновити медичне обладнання Рівненської обласної дитячої лікарні.

Саме такі вкрай необхідні проекти, як ремонти відділень і купівля апаратури – це те, чим постійно займається організація. Останнє з наймасштабніших – абсолютне перетворення реанімації дитячої обласної лікарні.На цей раз БО хотіла заручитися підтримкою уряду Японії задля модернізації апаратів штучної вентиляції легень в тій же реанімації. Усього їх там 18, а з них працює 12, а решта – потребують списання або ремонту, на який у медзакладу немає коштів. Про епідемію коронавірусу, що насувається на Україну, ще ніхто не підозрював, як і про те, наскільки затребуваними стануть ці апарати.

На початку лютого «Серце дітям України» отримало позитивну відповідь на участь у програмі «Кусаноне». Благодійна організація стала однією із чотирьох по всій Україні, яка пройшла відбір. Таким чином вона отримає 2 мільйони гривень на купівлю 2 апаратів ШВЛ «HAMILTON-C3».

Вони поповнять відділення анестезіології та інтенсивної терапії  новонароджених і відділення анестезіології та інтенсивної терапії дітей старшого віку. Апарати ШВЛ зможуть врятувати не одне дитяче життя під час епідемії.

Довідково. Уряд Японії надає Україні безвідплатну допомогу в межах Програми безпеки людини «Кусаноне» на загальну суму майже 500 тисяч доларів США для реалізації шести проєктів у сфері охорони здоров’я та освіти в різних регіонах України. 20 березня 2020 року Надзвичайний та Повноважний Посол  Японії в Україні Кураі Такаші підписав шість грантових угод із благодійними та громадськими організаціями.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

.