fbpx

Рівненщина активно допомагає мешканцям Херсонщини

Рівненщина активно допомагає жителям Херсонської області. Наші енергетики повертають там живлення, будівельні бригади відновлюють споруди.

Крім того, що Рівненщина активно допомагає, з області вже відправили в постраждалий регіон 590 тонн гуманітарної допомоги.

«У момент кризи та розрухи українцям Херсонщини важливо підставити плече підтримки. Цим ми відрізняємось від ворога – ніколи не дамо впасти ближньому, завжди підтримаємо та допоможемо. Бо Херсон – це Україна. Ми всі – єдиний і сильний народ, який разом подолає усе!» – зазначив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Для визначення першочергових потреб південного регіону Рівненська обласна військова адміністрація щоденно комунікує з Херсонським обласним штабом подолання наслідків підтоплення. Мова йде про, зокрема, товарно-матеріальні цінності, робочу силу, техніку та фінансове забезпечення. Наразі серед актуальних потреб: питна вода, пальне, гумові чоботи, фільтри для очищення води, теплові гармати, човни, гідрокостюми; електрогенератори, електронасоси та мотопомпи для відкачування води, бензопили, будівельні інструменти та матеріали. А також продукти тривалого зберігання, засоби гігієни, одяг, корм для тварин, пальники з газовими балонами тощо.

Разом з тим з Рівненщини у Білозерську та Херсонську громади поїхали аварійно-відновлювальні бригади та спецтехніка для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Також бригади добровольців з північних районів Рівненщини допомагають відновлювати Кочубеївську громаду. Вони працюватимуть вахтовим методом – два тижні, потім їх змінять нові волонтери. Планується долучити до цього всі територіальні громади.

Зоряна Жильчук