fbpx

Рівненський бізнесмен має досвід роботи у карантин

Діліться корисною інформацією з друзями:

На тлі інших топ-тем останніх тижнів, як-от події в Білорусі, підпал авто агентства журналістських розслідувань «Схеми», старту місцевих виборів 2020 дещо загубилися публікації, пов’язані із COVID-19. Можливо тому, що за останні півроку всі звикли до коронавірусу. А дарма. Адже кількість хворих на цю смертоносну недугу з дня на день невпинно зростає.

Це, у свою чергу, не тільки загрожує другою хвилею пандемії, а й породжує нові виклики для вітчизняної економіки. Таку думку поділяє й відомий рівненський бізнесмен та громадський діяч, співвласник фабрики нетканих матеріалів Богдан ГАПЯК.

– Не приховую, що наше підприємство вкрай турбує небажана перспектива посилення карантину як у місті, так і в державі загалом, – каже Богдан Володимирович. – Адже у березні та квітні ми через жорсткий карантин змушені були суттєво зменшити обсяги виробництва і продажів нашої продукції. І це попри те, що намагалися перепрофілювати наше виробництво, почали виготовляти продукцію, якої раніше не виробляли – захисні маски, медичні костюми тощо. Тому дуже не хотілося б знову проходити ці дев’ять кіл пекла, щойно відновивши звичний режим роботи.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Але у нас велике підприємство. Тим більше, є досвід роботи у карантин. Отож, певен, справимося. А як бути дрібному бізнесу? Якщо вся Україна опиниться у «червоній зоні», знову найбільше страждатимуть власники магазинів промтоварів, ресторатори, перевізники. І, звичайно ж, прості люди, які матимуть ті самі незручності, що й навесні.Тому, зважаючи на всі ці ризики, я вважаю, що карантин має бути помірним. Масковий режим, соціальна дистанція, обмеження масових заходів – ось та схема, яка має дати позитивний результат з мінімальними незручностями. Але, звичайно, за умови жорсткого контролю за дотриманням цих обмежень.

Крім того, я вже не раз заявляв і повторюсь зараз: я людина бізнесу, тому за можливого посилення карантину підтримуватиму своїх колег-підприємців. Економіка не повинна страждати.

– Подейкують, що ймовірне посилення карантину може призупинити виборчий процес. Відтак заплановані на 25 жовтня вибори перенесуть на весну. Що ви думаєте з цього приводу?

– Я також чув про такі варіанти розвитку подій. Але казати можна що завгодно. Наприклад, доводилося чути навіть те, що кількість хворих зумисне дописують самі медики, щоб отримувати підвищені оклади у період пандемії. Гадаю, це нісенітниця. Те саме стосується й місцевих виборів. По-перше, рівень захворюваності далеко не той, який міг би зупинити вибори. І сподіваюся, що динаміка незабаром стане більш позитивною. По-друге, як свідчить остання соціологія, правляча партія поступово втрачає рейтинг. Тож відтермінування дати голосування «Слугам народу» абсолютно невигідне. Тому переконаний, що вибори відбудуться саме 25 жовтня.

– Незабаром День Незалежності. Як будете його відзначати?

– Як завжди, зі своїм трудовим колективом. На найближчі вихідні плануємо поїздку в Шацьк. Люди втомлені карантином і роботою, тому слід відпочити хоча б кілька днів. Адже без гарного відпочинку не може бути хорошого результату.

А рівнян та всіх українців вітаю з прийдешнім Днем Незалежності. Бажаю успіхів, миру і процвітання кожному з нас і нашій рідній Батьківщині.

Спілкувався Олександр СУБОТ

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе наш Telegram