Замість серця – калькулятор: рівненська астрологиня розповіла про зодіакальних Дів

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні починається період шостого знак зодіаку – Діви. Він триватиме до 23 вересня. Про особливості людей, народжених під цим знаком розповіла рівненська астрологиня Ірина КРАВЕЦЬ

Стихія цього знаку Земля, правитель МЕРКУРІЙ. Це найбільш «тверезий» знак зодіаку, – наголошує астрологиня.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

У них завжди розум перемагає емоції і почуття. Вони в усьому прагнуть порядку і досконалості.

– Серце ДІВИ працює разом з логарифмічною лінійкою чи калькулятором. Причому не лише на роботі, а й удома. Їм властивий тонкий і гострий аналіз, розсудливість, вміння прорахувати і складати плани. ДІВИ часто займають високі посади в області фінансів і планування. Вони справжні педанти, а часом навіть буквоїди. Найголовніше для них- закон, правила та інструкції. Ніколи нічим не ризикують: ні життям,  ні честю, ні положенням,  ні авторитетом, ні любов’ю,  ні шлюбом, – розповіла Ірина Кравець.

Коли у ДІВИ відбувається зрив( так як ніхто не може на 100% контролювати своїх емоцій), все – і добре і погане вони роблять обдумано і цілеспрямовано,  з великим достоїнством.

ДІВИ не люблять ні пересолити, ні переборщити, ні суєти.

Їх “гальмівна система” завжди майже в ідеальному порядку.

Фортуна посміхається їм не часто. Гроші і матеріальні цінності заробляються власним трудом.

Аналітичний розум дозволяє їм ставати блискучими вченими , економістами чи політиками.

Діви – ідеальні робітники, виконавці. Завжди користуються повагою, але любов’ю – вкрай рідко.

Вони не люблять публічності  і не стають центром уваги. Зате вміло і аргументовано захищають свою точку зору.

Їх «ахілесова п’ята» – швидка образливість. Будь яка зневага ранять їх глибоко і гірко, про це вони не забудуть вже ніколи. При сильних ударах долі нерідко усамітнюються і замикаються в собі. Трапляється, що живуть відлюдниками чи ідуть в монастир.

ДІВИ-ЧОЛОВІКИ

Дуже вимогливі в пошуках нареченої. Що шукають? Недорогий варіант, але рідкісний по набору здібностей. Одружуються тільки після довгих роздумів і перевірок. Самі ДІВИ дуже надійні партнери. Пристрасті в них заковані у важкі кандали і закриті в самому глибокому куточку душі. Якщо в особистому житті з’являються печаль і проблеми, тверезо зводять їх до мінімуму і необхідної норми. У ДІВ найнижчий відсоток розлучень.

ЖІНКИ-ДІВИ

Це зразок старанності, вірності і надійності, точності і акуратності. На службі їх цінують і дорожать ними, піднімаючи їм зарплату чи додаючи якісь блага. Бувають випадки, коли самі керівники на них одружуються. І ніколи про це не шкодують. Вибір партнера проходить розсудливо. Свій ідеал створюють собі самі. Але щасливі в коханні і шлюбі бувають не часто. Причина проста: не вистачає головного – сили почуттів. Любовні кризи переживають внутрішньо. У світовій статистиці найбільший % “старих дів” складають саме жінки цього знаку. Одна з причин- не рішучість і не впевненість в ідеалі. В окремих випадках зустрічаються типові епізоди платонічної любові.