fbpx

Рівненський бард пропонує зменшити штраф

Діліться інформацією з друзями:

Наше суспільство поділилося на два табори: ті хто вірить що коронавірус небезпечний, і ті хто вважає що це світова змова.

Рівнянин Валерій Марченко на своїй сторінці у  Фейсбук закликав навести лад  у місті Рівне і … зменшити штраф за порушення карантину 3 17 000 грн до 500 грн. Мотивуючи тим, що це реальна сума для сплати. В такому випадку оштрафовані порушники якщо і не повірять у загрозу вірусу, то хоча б будуть дотримуватися правил. А це, в свою чергу, прискорить закінчення епідемії.

Ніхто не штрафує порушників карантину. І зрозуміло чому. Бо ніхто не заплатить 17000 грн. Суди будуть тягнутись роками… Напевно, ті чиновники, що встановлювали суму штрафу, виходили із власних доходів.
Це ж явний маразм! Зробіть штраф 500 грн.
І штрафуйте усіх підряд. Немає при собі, у відділок. І нехай телефонують родичам, і сидять в одній великій кімнаті на підлозі без масок, вкупі, поки їх не викуплять, або поки не помруть. Їм же не шкода нікого, то чому має бути шкода їх?
Випишіть штраф десятьом – тисяча одягне маски.
Невже так важко навести порядок в місті?
Замість захистити законослухняних громадян, міська влада та поліція потурає порушникам та хамам.
Гріх так думати, але напевно було б добре, щоб захворіло з десятеро депутатів Міськради, щоб інші почали щось робити.

РОДА повідомляє: на Рівненщині не мають намірів послаблювати карантин. За останні дні поліцією складено 9 протоколів для порушників за недотримання карантину.


У Рівному запустять всі маршрутки (ВІДЕО)

ЗНО складатимуть не всі рівненські випускники


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»