Рівненська “нетканка” зберегла колектив – це найбільший плюс минулого року

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Богдан ГАПЯК, співвласник Рівненської фабрики нетканих матеріалів, член Рівненського міськвиконкому:

– Не хотілося б вкотре згадувати про коронавірус, але саме він, на жаль, став одним із дестабілізуючих факторів для вітчизняної економіки. Пандемія, а точніше карантин квітня-травня, негативно позначився на економічних показниках нашого підприємства. Серед інших мінусів можу виділити відсутність чіткої стратегії розвитку економіки. Саме це заважає нам провести модернізацію виробництва. Бо ми не впевнені в тому, який курс економічної політики держави буде завтра. Адже модернізація – це значні капіталовкладення. Відтак через вказані причини ризики щодо її окупності зростають у рази. Ще розчарований тим, що ми знову пройшли повз участь у тендерах із капітального ремонту автомобільних доріг. Це прикро ще й тому, що на Рівненській фабриці нетканих матеріалів – єдина в Україні лінія з виготовлення армованого геотекстилю, яка може виробляти тисячі погонних метрів продукції щодня. Але у нас, на жаль, не віддають перевагу вітчизняному виробникові.
Втім, попри всі ці негаразди, позитивів у нас більше. Зокрема, рік закінчуємо з кращими фінансовими показниками, ніж у 2019-му. Ми продовжуємо працювати над поліпшенням умов праці та відпочинку наших працівників. Зробили поточний ремонт в адміністративному корпусі, замінили, де було потрібно, старі вікна на пластикові, утеплили та оздобили фасад. Але найбільшим плюсом, вважаю, є те, що ми повністю зберегли наш колектив, нікого не звільнили. Навпаки, взяли на роботу нових працівників. Більше того, надали матеріальну допомогу десяткам людей, які її потребували. Наше підприємство є спонсором спідвею, багатьох молодіжних, культурних та мистецьких проєктів, що реалізуються в місті.
А всім нашим працівникам та ветеранам, рівнянам, українцям зичу, аби в наступному році у їхньому житті стало менше мінусів і додалося плюсів.
Записав Олександр СУБОТ

Діліться корисною інформацією з друзями: