Волинянина судили за наркотики

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Рожищенський районний суд розглянув кримінальне провадження про обвинувачення уродженця міста Рожище, у якого знайшли наркотики.

Про це йдеться у постанові суду від 28 грудня.

Підсудний у червні 2020 року, в межах лісової ділянки за межами села Ольганівка Рожищенського району посадив три кущі конопель. У третій декаді вересня чоловік зірвав та переніс рослини до місця свого проживання, де згодом виготовив наркотичний засіб канабіс, без мети збуту.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Наркотики він зберігав вдома до 26 листопада. У цей день близько 15 години працівники Рожищенського відділення поліції виявили та вилучили пристрій для куріння та канабіс, масою 44 грами.Допитаний у підготовчому судовому засіданні обвинувачений свою вину в інкримінованому йому кримінальному проступку визнав повністю та не оскаржуючи фактичних обставин, місця та часу події, про які зазначено в обвинувальному акті. У вчиненому щиро розкаявся, просив суворо не карати.

Прокурор Рожищенського відділу Маневицької прокуратури й підозрюваний уклали угоду про визнання винуватості.

Суд ухвалив угоду про визнання винуватості затвердити та визнати чоловіка винуватим у вчиненні кримінального проступку, передбаченого частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України, та призначити йому покарання у виді обмеження волі на два роки, одночасно звільнивши від відбуття призначеного покарання, якщо він протягом іспитового терміну в один рік не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки.

Джерело: https://rayon.in.ua/news/332268-urodzhentsia-rozhishcha-sudili-za-narkotiki?utm_source=gravitec&utm_medium=push&utm_campaign=

Діліться корисною інформацією з друзями: