fbpx

Рівне придбало авто для поліцейського, який працюватиме у Квасилові

Проєкт “Поліцейський офіцер громади” незабаром розпочне роботу у Квасилові. Сьогодні поліцейський офіцер громади Антон Демченко та староста Квасилова Віта Кисільова отримали новий сучасний автомобіль для правоохоронця.

Автівку придбали за кошти Рівненської міської ради.

Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян подякував депутатському корпусу Рівненської міської ради та Головному управлінню Національної поліції за те, що спільними зусиллями ми щоразу покращуємо безпеку на території нашої громади.

Віктор Шакирзян.

«Наше головне завдання — зробити все можливе для того, аби рівняни та квасилівчани, як члени єдиної громади почувалися в безпеці. Тому, цей автомобіль допоможе забезпечити швидке реагування поліції на будь-які небезпечні ситуації, що можуть виникати на території селища Квасилів. Це те, що ми, як влада, мали забезпечити, те, що ми обіцяли квасилівчанам, і цю обіцянку ми виконали», — зауважив Віктор Шакирзян.

Староста Квасилова Віта Кисільова висловила щиру подяку від усіх мешканців селища депутатам та секретарю Рівненської міської ради Віктору Шакирзяну за те, наскільки оперативно вони реагують на нагальні потреби мешканців селища.

«Вдячна депутатському корпусу та особисто Віктору Шакирзяну за взаємодію, розуміння, за те, що закупили цей автомобіль з метою турботи про безпеку квасилівчан», — каже староста Квасилова Віта Кисільова.

Поліцейські авто.

Читайте також: В Рівненській обласній лікарні збирають допомогу для Харківщини