Представниця Рівненщини увійшла до Консультативної ради Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти

Діліться корисною інформацією з друзями:

Представниця Рівненщини Олена Хотенко увійшла до Консультативної ради Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Про це йдеться в наказі Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

Олена Хотенко є депутаткою Рівненської міської ради, головою ради ГО «Інститут податкових реформ», що із початком повномасштабної війни перетворився на волонтерський центр.

«Сталося так, що до мене як до депутата звернулися родичі зниклих безвісти. Тож почала розбиратися в цій непростій темі, з’ясовувати деталі. Зрештою, знайшла потрібні алгоритми, необхідні документи. Я безпосередньо їздила до Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, зверталася у Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України, також співпрацювала у цих питаннях із Рівненською ОВА. В результаті я допомогла в одному зверненні і після цього спрацював ефект сарафанного радіо – з такими питаннями почали приходити й інші, – прокоментувала Олена Хотенко. – Загалом у мене було вже до 10 зниклих безвісти, щодо яких зверталися родичі. Тепер маю розуміння, як працювати з такою проблемою, і напрацьовані результати».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Тож коли постало питання у створенні такої координаційної ради, то від Рівненської ОВА подали кандидатуру Олени Хотенко за її погодженням. Тепер вона – регіональна координаторка в Рівненській області.

«Родичі зниклих безвісти за особливих обставин можуть звертатися до мене. Я буду координувати їх дії, допомагати в оформленні заяв, в комунікації між військовими, Уповноваженим та іншими. Словом, йдеться про спектр питань, починаючи від пошуку рідних і закінчуючи виплатами, – підсумувала Олена Хотенко. – Хто вже шукає близьких, з якими втрачено зв’язок, або які зникли безвісти, – телефонуйте:

(068)116-5009 (можна на Viber чи Telegram) або заповніть форму, яка розроблялася ще раніше – https://forms.gle/SPS4vLS75hvKU9Hy5.

Зверніть увагу: це тимчасові контакти. Про зміни повідомлю пізніше».