fbpx

В останні тижні ситуація лише погіршується, – працівник Запорізької АЕС

Діліться інформацією з друзями:

«Останні три тижні ситуація тільки погіршується, і я не розумію, чому на Заході не усвідомлюють, до чого все це призведе», – про це в інтервю Суспільному розповів працівник Запорізької АЕС.

В інтерв’ю Суспільному працівник найбільшої в Європі Запорізької АЕС на умовах анонімності розповів про перше в історії станції відключення від мережі та ризики, які ці дії несуть для роботи АЕС, функції на станції росатомщиків та військових рф, а також про те, як може змінитись ситуація на ЗАЕС після приїзду місії МАГАТЕ.

«Я не хочу говорити про реалістичний сценарій, але найоптимальніший — ці п****и мають звідси піти. Тому що останні три тижні ситуація тільки погіршується, і я не розумію, чому на Заході не усвідомлюють, до чого все це призведе», — сказав працівник станції.

Незважаючи на те, що персонал ЗАЕС готувався до подібного сценарію і проводив відповідні тренування, ситуація з повним відключенням стала для співробітників станції викликом. «Дуже багато важливого для безпеки станції обладнання одномоментно відключилося. Багато хто з працівників сподівався раніше, що до цього не дійде. Але дійшло, що буде далі — неясно», — розповів співробітник Запорізької АЕС.