Народним депутатам України хочуть припинити повноваження

Діліться корисною інформацією з друзями:

24 серпня група народних депутатів зареєструвала у Верховній Раді проект постанови про припинення повноважень усіх народних депутатів від партії «Опозиційна платформа – За життя».

Авторами відповідної ініціативи стали троє нардепів від “Європейської Солідарності” – Олексій Гончаренко, Володимир Ар’єв і Софія Федина, а також один зі “Слуги народу” Олег Дунда.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

У постанові №7694 пропонують достроково припинити повноваження депутатів від «Опозиційної платформи — За життя», оскільки ці нардепи вийшли з парламентської фракції цієї партії, а деякі навіть виїхали за кордон.

14 квітня фракція ОППЛ призупинила свою діяльність за рішенням РНБО, але її депутати все одно продовжують відвідувати засідання Верховної Ради. У списку нардепів, яких пропонують достроково позбавити депутатських повноважень, 42 парламентарія, зокрема Юрій Бойко, Сергій та Юлія Льовочкіни, Вадим Рабінович, Ренат Кузьмін, Наталія Королевська

Одного з депутатів від «Опозиційної платформи — За життя» вже позбавили мандата. Держзрадник Ілля Кива, який підтримував російське вторгнення в Україну, у березні перестав бути народним депутатом.