fbpx

Правління ОСББ Рівненської громади впоралися з викликами воєнного стану

Діліться інформацією з друзями:

Правління ОСББ “Молодіжна, 28” у Квасилові Рівненської громади в складних умовах намагається розв’язувати проблеми.

Діяльність об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в умовах воєнного стану – справа не з легких. З іншого боку, саме такі обставини дають змогу зрозуміти, наскільки правління ОСББ здатне розв’язувати проблеми разом з громадою будинку в умовах, що склались.

Проблема функціонування ОСББ «Молодіжна, 28», що у Квасилові, полягала у, тому що мешканці будинку не довіряли попередньому керівництву ОСББ та вимагали звітності за виконану роботу. Ініціативна група будинку звернулась за консультацією до юриста громадської приймальні «Рівне Разом» Ярослава Коноплястого, аби той пояснив алгоритм  їхніх дій у ситуації, що склалася.

У результаті проведених зборів, мешканці заслухали звіт попереднього голови, оголосили недовіру та  припинили його повноваження. Згодом, було обрано нове правління та, згідно зі статутом, члени правління обрали й нового керівника ОСББ. Ним став мешканець будинку Роман Чиж.

 «Відверто кажучи, фахова консультація юриста у таких питаннях є надзвичайно важливою, особливо у таких непростих як наше. Адже сам Закон про ОСББ – є вкрай непростим та потребує роз’яснень та правильного трактування.Тому, ми вдячні як юристу «Рівне Разом», так і старості Квасилова Віті Кисільовій за консультації та рекомендації. Відповідно, після тлумачень юристом статуту ОСББ, законодавчої бази, ми разом виробили алгоритм наших спільних дій. Адже, погодьтесь, неважливо, хто є головою ОСББ. Головне – вирішувати проблеми мешканців будинку аби мати змогу  разом наводити у ньому лад», – зазначив новообраний голова ОСББ «Молодіжна,28» Роман Чиж.

«Насамперед, я б побажав новому керівництву ОСББ чути мешканців, прислухатись до їхніх побажань та зауважень. Саме це є основою успішної роботи будь-якого об’єднання. Разом з тим, керувати ОСББ сьогодні – справа теж не з легких. Щодня нові виклики, нові звернення. І на мою суб’єктивну думку, саме це і було головною проблемою попереднього правління ОСББ – відсутність комунікації. Тому успіхів! Двері громадської приймальні «Рівне Разом» завжди відчинені для усіх, хто потребує консультації юриста, зустрічі з депутатом по своєму округу і не лише», – зауважив юрист громадської приймальні «Рівне Разом» Ярослав Коноплястий.

Першочергові кроки новообраний голова ОСББ вбачає в  затвердженні  кошторису на другу половину 2023 року. Наразі іде опитування серед мешканців щодо нагальних проблем будинку. Роман Чиж зі свого боку вважає, що насамперед необхідно провести ремонт сходинкової клітки будинку та коридорів, який там не проводився впродовж восьми років. Інше завдання – продовження заміни труб для теплопостачання на стояках будинку. Попереднє правління замінило два стояки, лишилось ще чотири. Напередодні холодів – це є вкрай важливо!

Читайте також: Лавандове поле на Рівненщині в очікуванні гостей