fbpx
Поточний ремонт прибудинкових територій та проїздів у Квасилові завершено

Поточний ремонт прибудинкових територій та проїздів у Квасилові завершено

Діліться інформацією з друзями:

Загалом відремонтовано 8 прибудинкових територій та 8 проїздів.

Як розповіла староста селища Віта Кисільова:

“Більшість відремонтованих об’єктів перебували в критичному стані. Роботи здійснювались в межах закладеного фінансування на поточний ремонт. Тому було враховано усі письмові та електронні звернення, які надходили від жителів багатоповерхівок до старости та депутатки округу Світлани Марчук».

Окрім того, новообрана Здолбунівська управлінська компанія, яка розпочала свою роботу у селищі зверталась на ім’я директора Департаменту Руслана Гудими щодо проведення ремонтних робіт на прибудинкових територіях будинків № 46 та 48, 34 та 44. Станом на сьогоднішній день, Рівнеміськшеу проводить поточний ремонт на вуличних дорогах, зокрема усуває ямковість, проїжджої частини доріг.

Варто зазначити, що за дорученням очільника громади Віктора Шакирзяна, першочергово ремонтують вулицю Молодіжну, на черзі ремонт вулиць Волинських Чехів, Богдана Хмельницького, Давної, Соборної, Індустріальної, Шкільної. Окрім того, передбачено ремонт тротуарів у центрі Квасилова та на вулиці Молодіжній. Серед запланованих робіт в переліку є відновлення тротуарної частини і в центрі Квасилова.

“У роботі з благоустрою у Квасилові задіяні наші Рівненські комунальні підприємства, які фактично функціонують від виконаних робіт, які замовляють у них органи місцевого самоврядування. А це – сплата податків. У тому числі такий важливий сьогодні як військовий збір! Дуже хотілось, щоб це розуміли мешканці нашої громади, адже все має відбуватись прямопропорційно – максимальна підтримка ЗСУ та благоустрій громади, в міру наявних можливостей в умовах воєнного стану”, – розповіла староста селища Віта Кисільова.

Читайте також: Спеціалістів з відкритих даних навчають на Рівненщині