fbpx

Понад 520 тис грн соціальних виплат отримали рівняни з початку 2022 року

Протягом півріччя 2022 року у Рівному проведено соціальних виплат 545 громадянам на суму 520150 грн. Про це повідомили з Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради.

Це передбачено комплексною міською соціальною програмою «Турбота». Виплати здійснюються з міської скарбниці.

Щомісяця соціальні виплати отримують:

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

– особи з інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій у Другій світовій війні, які досягли 90-річного віку, – по 300 грн.;

– громадяни пенсійного віку, які до 05.05.2018 були реабілітовані згідно із статтями 1 та 3 Закону України “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні, – в розмірі 300 грн.;

Щоквартально:

– особи з інвалідністю І групи по зору для часткової компенсації витрат на оплату житлово-комунальних послуг, – по 400 грн.;

Одноразово:

– довгожителям, яким виповнилось 100 і більше років (у день народження), – в розмірі 1000 грн.;

– громадянам похилого віку з нагоди відзначення 90-річних ювілеїв, – в розмірі 300 грн.;

Щорічно:

– особи з інвалідністю І групи, інвалідність яких пов’язана з травмами, захворюваннями хребта і спинного мозку та які пересуваються на інвалідному візку, – в розмірі 600 грн.;

– мешканці міста Рівного з числа постраждалих унаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції (до відзначення роковин Чорнобильської катастрофи та дня ліквідатора, за клопотанням Громадської організації “Рівненські ветерани-чорнобильці”) – в розмірі 300 – 500 грн.

Крім того, громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах, у разі їх звернення, надається матеріальна допомога на лікування. Протягом півріччя таку підтримку отримали 1539 громадян на суму 570150 грн.

Крім того, усі рівняни, які цього потребують, через пункт прокату можуть отримати на тимчасове користування палиці, милиці, стільці туалетні, які придбані за рахунок міського бюджету.

У разі потреби в сторонній допомозі, громадяни, які не можуть самостійно себе обслуговувати, можуть звернутись до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Рівного, який забезпечує надання послуг догляду вдома, денного перебування та надання натуральної допомоги. Станом на 1 червня на обліку в Територіальному центрі перебуває 1391 особа, з яких 1221 отримують послуги догляду вдома.

У випадках, коли громадяни не можуть самостійно проживати, вирішується питання щодо їх поселення до будинків-інтернатів. Так, підготовлені документи і видано направлення для вирішення питання влаштування на поселення до будинків-інтернатів 26 громадян, 9 з яких прибули в місто Рівне в зв’язку з введенням воєнного стану в Україні.

%d блогерам подобається це: