fbpx

Поліцейські оперативно розшукали малолітнього дубенчанина, а на батьків склали адмінпротоколи

Близько 09:30 сьогодні, 13 вересня, до поліції надійшло повідомлення, що напередодні близько 19 години пішов гуляти та не повернувся додому 10-річний дубенчанин. Рідні шукали хлопчика власними силами, однак вранці вирішили звернутися по допомогу до поліції.

До пошуків дитини залучили особовий склад районного відділу поліції, які почали «прочісувати» територію райцентру та перевіряти місця його можливого перебування поза містом. Так, під час «відпрацювання» кола знайомих, дитину побачив поліцейський офіцер Тараканівської ТГ на одній із вулиць села. Саме у Тараканові проживає 11-річний товариш зниклого.

Як з’ясувалося, той теж не повернувся додому. Щоправда, його рідні до поліції не зверталися. Для ночівлі хлопці обрали будинок, в якому раніше проживала родина 11-річного.

Свою поведінку малолітні втікачі не пояснюють — таке трапляється не вперше.

Поліцейські провели профілактичні бесіди, про ситуацію повідомили представників служби у справах дітей, а на батьків обох хлопців інспектори ювенальної превенції склали адміністративні протоколи за невиконання обов’язків щодо виховання дітей.

Поліція Рівненщини

Читайте також: На Рівненщині можна збільшити перероблення молока ушестеро