fbpx

Опалювальний сезон на Рівненщині: готовність на 94%

Сьогодні начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль провів комісію ТЕБ та НС. Зокрема, обговорили питання щодо стану теплового господарства і реагування на надзвичайні ситуації.

Наразі з 939 котелень підготовлено 892. Житловий фонд готовий на 94%, соціальна сфера — на 99%, водопровідно-каналізаційне господарство — на 96%.

Також тепло- і водопостачальні підприємства спільно з ДСНС змоделювали декілька сценаріїв надзвичайних ситуацій: відключення електропостачання до котелень, насосних станцій та очисних споруд. Спільно перевірили можливість пересувних дизельних генераторів забезпечувати живлення об’єктів критичної інфраструктури.

«Найближчим часом мають бути протестовані модульні котельні, а також проведені навчання і на інших підприємствах. Ми повинні бути готові до будь-яких сценаріїв, особливо з приходом холодів», – наголосив Віталій Коваль.

За результатами комісії начальник ОВА доручив проаналізувати у розрізі галузей та громад наявність автономних джерел живлення для закладів соціальної сфери.

Рівненська ОВА

Фото: depositphotos.com

Читайте також: Випускник рівненського ліцею долучився до оновлення його їдальні