fbpx
Поліцейська.

Поліцейська варта безпеки з’явиться у 37 освітніх закладах Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

Вже в січні 37 шкіл Рівненщини будуть забезпечені офіцерами Служби освітньої безпеки (СОБ).

Йдеться про заклади обласного центру та північних районів.

“Дуже актуальний на сьогодні проєкт. Його мета – захистити дітей у школах в умовах повномасштабної війни та створити безпекове середовище після війни. Ідея реалізується за ініціативи керівництва держави та за участі Міносвіти, МВС та Нацполіції”, – зауважив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

Важливо, що при цьому офіцер Служби освітньої безпеки – це не охоронець, а фахівець з питань безпеки в освітньому закладі. Окрім поліцейських навичок та виконання протоколу безпеки, він матиме знання з психології дитини, аби розуміти її та за потреби вчасно допомогти та вжити необхідних заходів.

Офіцери СОБ стануть медіаторами між адміністраціями шкіл, батьківськими комітетами й дітьми та разом із педагогами працюватимуть над створенням безпечного середовища для дітей.

До повноважень поліцейських входитиме пропускний режим (в окремих школах встановлюватимуть спецрамки та металошукачі), комунікація з екстреними службами, виклик поліції та особисте реагування на правопорушення.

Один із найважливіших моментів у роботі – спілкування з дітьми у навчальному закладі, зокрема про загрозу вибухонебезпечних та будь-яких невідомих предметів, з якими дитина може стикнутися.

Нова модель освітнього правопорядку покликана забезпечити безпечне середовище, в якому зростатимуть діти.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: На Рівненщині у реабілітації військових допомагають собаки