П’ять деревець туї висадили на території Рівненської “нетканки”

Запроваджений карантин не став на заваді проведенню акції озеленення біля центральної прохідної Рівненської фабрики нетканих матеріалів.

П’ять молодих деревець на місці майбутньої туєвої алеї минулої п’ятниці власноруч посадили генеральний директор «нетканки» Василь Мосійчук та член Наглядової ради підприємства Богдан Гапяк зі своєю внучкою Міланкою.

– Знаєте, не буду нікого втомлювати філософськими роздумати про те, що все, мовляв, – минуще, а краса і любов – вічні, – зауважив Богдан Гапяк. – Скажу по-простому, словами матері Терези: наскільки чистішим став би світ, якщо б кожен прибрав біля свого порога. Те, що бачите нині поблизу «нетканки» – частинка й мого внеску, який про любов і красу говорить більше, ніж найгарніші слова.

Територія біля фабрики нетканих матеріалів останніми роками справді змінилася до невпізнання. Так, тут реставрували фонтан, який не працював понад 20 років, і облаштували біля нього зону відпочинку. Неподалік побудували відкритий спорткомплекс з тренажерами, а також майданчиками для мініфутболу та баскетболу.Поруч з гуртожитками «нетканки» (вул. Фабрична, 4, 4а) звели дитячий майданчик.

– У цьому році, – ділиться планами Богдан Гапяк, – продовжимо розпочату заміну вікон в адміністративному корпусі фабрики. Маємо намір облицювати плиткою дно басейну з фонтаном. Хочемо досадити деревець на алеї туй. А головне – аби якомога швидше нормалізувалося наше життя і в затишному скверику біля «нетканки» знову задзвенів дитячий сміх.

До слова, в неділю, біля прохідної фабрики запрацював після зимової перерви фонтан. А у зеленій зоні під вікнами адміністративного приміщення зацвіли весняні польові квіти. Життя триває.

Олександр СУБОТ

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: