Первинна медична допомога для переселенців у Рівному

Діліться корисною інформацією з друзями:

Первинна медична допомога для переселенців у Рівному надається в Центральній лікарні координаторами. На сьогодні ситуація в окремих регіонах України досить напружена через бойові дії, які ведуться російськими окупантами на території нашої держави. Первинна медична допомога чи лікарська консультація щодоби потрібна вимушено переміщеним особам, які прибувають на територію Рівненщини.

Отже, аби отримати первинну медичну допомогу особам, які змушені були покинути власні домівки через бойові дії та прибули на територію Рівненської громади, варто звернутися до КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР, що в Рівному на вул. Драгоманова, 7.

У закладі визначені координатори з надання медичної допомоги як дорослому, так і дитячому населенню. Окрім того внутрішньо переміщені особи можуть отримати безкоштовно певні лікарські засоби (якщо вони наявні) для лікування найпоширеніших захворювань. Для цього необхідно укласти в закладі медичну декларацію.

Також серед осіб, які прибувають на територію міста, є вагітні жінки чи жінки, котрі потребують спеціалізованої медичної допомоги у збережені жіночого здоров’я. Аби отримати консультацію лікаря-акушера-гінеколога, необхідно звернутися до КНП «Пологовий будинок» РМР, що на вулиці Медичній, 7.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Отримати інформацію в телефонному режимі про медичну допомогу в Центрі ПМСД «Центральний» РМР та в КНП «Пологовий будинок» РМР для внутрішньо переміщених осіб можна за єдиним номером гарячої лінії, що діє у Рівному, 15-53. За голосовими підказками після натискання клавіші 4 «Надання медичної допомоги вимушено переміщеним особам», необхідно обрати вид медичної допомоги (первинна медична допомога чи акушерсько-гінекологічна) та за натиском на відповідну клавішу отримати інформацію від уповноваженої особи у закладі.

Отримати первинну медичну допомогу внутрішньо переміщені особи можуть і в інших закладах охорони здоров’я Рівненської міської ради, якщо цей лікувальний заклад є найближче територіально розташований до їхнього місця проживання, а саме:

  • КНП «Центр ПМСД «Ювілейний» РМР, що на вул. Кулика і Гудачека, 3е;
  • КНП «Центр ПМСД «Північний» РМР, що на вул. Фабричній, 10;
  • КНП «Міська лікарня №2» РМР, що на вул. Олександра Олеся, 13
  • КНП «Міська дитяча лікарня» РМР, що на вул. В. Чорновола, 72.

Заклади охорони здоров’я Рівненської міської ради, що надають амбулаторну медичну допомогу, працюють за графіком:

  • – понеділок-п’ятниця з 8.00 до 18.00;
  • – субота-неділя з 8.00 до 14.00.

Стаціонарна медична допомога надається цілодобово у:

  • КНП «Центральна міська лікарня» РМР (вул. М. Карнаухова, 25а);
  • КНП «Міська лікарня № 2» РМР (вул. О. Олеся, 13);
  • КНП «Міська дитяча лікарня» РМР (вул. В. Чорновола, 72);
  • КНП «Пологовий будинок» РМР (вул. Медична, 7).

У разі потреби в екстреній медичній допомозі необхідно телефонувати за номером 103.

Контактні номери телефонів закладів охорони здоров’я Рівненської міської ради розміщені на сайті www.medrivne.com.ua «Електронна охорона здоров’я Рівне».

Валентина ОПАНАСИК