Компенсацію за розміщення переселенців отримають не всі жителі Рівного

Діліться корисною інформацією з друзями:

Компенсацію за розміщення внутрішньо переміщених осіб мешканці Рівненської міської територіальної громади отримують у випадках прописаних в постанові Кабінету міністрів України.

Компенсацію за розміщення ВПО виплачуватимуть відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 №333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану» (із змінами від 30.09.2022 №1094). Компенсація витрат, що пов’язані з безоплатним тимчасовим розміщенням (перебуванням) внутрішньо переміщених осіб, за жовтень 2022 року буде нараховуватися лише за розміщення внутрішньо переміщених осіб, які:

  • – перемістилися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, території територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), перелік яких затверджено наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25.04.2022 №75;
  • – з інших регіонів – за наявності довідки (акта) або іншого документа від органів місцевого самоврядування про факт пошкодження/знищення нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Просимо врахувати згадану інформацію при поданні «Заяв особи, яка розмістила внутрішньо переміщених осіб, про отримання компенсації витрат» з 1 по 5 листопада 2022 року.

Для отримання інформації звертатися у відділ з обліку та розподілу житла виконавчого комітету Рівненської міської ради: м. Рівне, вул. Шевченка, 45, 4-й поверх, тел.: 633796, 633734.