fbpx

Перший директор Рівненської АЕС святкує ювілей

Діліться інформацією з друзями:

У Вараші відбулися урочистості з нагоди ювілею першого директора Рівненської АЕС Володимира Коровкіна, який очолював підприємство з 1973 по 2002 рік.

З нагоди 90-річчя неординарної особистості, одного із засновників міста і підприємства, ювіляра привітав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Це велике вміння повірити у свою справу, усе спланувати та втілити в життя. Дякую вам за досвід. Вас по праву можна назвати людиною-легендою, людиною-епохою, людиною-прикладом. Ви – професіонал, який створив цілу галузь, підніс статус атомників до найвищих вершин. Люди гордяться тим, що вони є членами колективу РАЕС, членами сім’ї, яку ви створили», – звернувся до Володимира Коровкіна голова ОДА.Теплі слова вдячності також висловив очільник компанії «Енергоатом» Павло Павлишин, який впродовж останніх семи років працював генеральним директором Рівненської АЕС. Він озвучив пропозицію, з якою звернувся до Уряду та Президента – відзначити ювіляра присвоєнням звання Героя України.

Привітати Володимира Коровкіна приїхали його колишні колеги, друзі, ветерани, з якими він будував РАЕС, а також представники регіонального центру ВАО АЕС, очільник Українського ядерного товариства.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»