fbpx

Патріотичну модернову колекцію створили перукарі у Млинові

Діліться інформацією з друзями:

Патріотичну модернову колекцію створили безробітні, які завершили професійне навчання за професією «Перукар (перукар-модельєр)» на Рівненщині.

Безробітні, скеровані Млинівською та Радивилівською  районними філіями Рівненського ОЦЗ та Іваничівською РФ Волинського ОЦЗ, 4,9 місяця завзято, активно та відповідально здобували нові професійні знання на базі Млинівського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ. Група відразу націлилася на максимальний результат і на державній кваліфікаційній атестації представили патріотичну модернову колекцію.

Слухачки, перебуваючи на виробничій практиці на базах місцевих роботодавців, чудово  комунікували із реальними клієнтами, переймали важливі уміння у досвідчених майстрів та складали свої перші професійні портфоліо. До державної кваліфікаційної атестації випускниці підготували цікаві ідеї, до того ж попрацювали зі слухачами-кравцями. У показі робіт перукарів важливо створити цілісний образ, де б гармонували зачіска, макіяж та вбрання.

«Тематика цьогорічних робіт – модернове укладання волосся сучасними методами завивання. Створюючи образи моделей, в одязі використали елементи з квітковим принцом – корсети. Таке яскраве та ефектне вбрання – символічне перегукування із Петриківським розписом Дніпровщини як унікальним надбанням етносу українців», – коментує майстриня виробничого навчання Вікторія Рибальченко

Кожна з учасниць підібрала зачіску під типаж своєї моделі, щоб найкраще передати характер образу. Аби робота виглядала так ефектно, слухачки скрупульозно вивчали та застосовували сучасні матеріали, технології під час занять. Чудові комунікації із педагогами, щире прагнення стати професійними майстрами та вмотивованість до організації власної справи сприяли відмінним результатам на підсумковому іспиті.

Тісна взаємодія закладу освіти із випускниками попередніх груп спонукає до цікавих творчих рішень. Так, колишня слухачка, нині професійна візажистка Катерина Мунт довершила образи млинівських моделей бездоганним макіяжем. Вона й сама залюбки взяла участь у видовищному показі.Отримавши  свідоцтва державного зразка та нове професійне натхнення, випускниці націлені на організацію власного бізнесу, планують відкривати свої майстерні й салони, втілювати мрії та створювати позитивний настрій своїм клієнтам.Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua