Оздоровлення дітей на Рівненщині не скасовується

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Діти Рівненщини, які потребують особливої соціальної уваги (а це діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти осіб, визнаних учасниками бойових дій та ін.) у цьому році матимуть змогу оздоровитися, попри те, що наразі фінансування оздоровлення у межах відповідної програми відсутнє. Утім, важливо, аби до початку періоду оздоровлення поліпшилася епідемічна ситуація.Про це повідомляє пресслужба обласної ради.

На цьому наголосив голова обласної ради Сергій Кондрачук, коментуючи інформацію, яку днями поширили у ЗМІ Рівненщини. Голова обласної ради зазначив, що відповідно до статті 76 Бюджетного кодексу України проєкт бюджету на наступний рік подає Департамент фінансів облдержадміністрації, і в поданому проєкті бюджету на вказану програму справді не було передбачено коштів на фінансування Обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, санаторіїв на період до 2022 року .

– Оздоровлення дітей є дуже важливим напрямом, тим паче якщо йдеться про діток, яким потрібна особлива соціальна увага. Тож особисто поцікавився ситуацією. Як з’ясувалося,  торік кошти, спрямовані на фінансування цієї програми, не були використані у зв’язку з пандемією COVID-19 і відповідними обмеженнями. Оскільки ж зараз важко передбачити, якою буде ситуація із захворюваністю у період оздоровлення цьогоріч, було вирішено поки що цю програму не фінансувати. Безумовно, при перегляді бюджету у разі поліпшення епідемічної ситуації кошти на втілення заходів цієї програми повинні бути спрямовані. Принаймні, моя позиція є саме такою, – зазначив Сергій Кондрачук.

Діліться корисною інформацією з друзями: