Колишній голова Рівненської ОДА прокоменутвав судовий позов адміністрації до нього

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

 Рівненська обласна адміністрація подала позов до суду на колишнього очільника області Олексія Муляренка, аби відсудити у нього кошти, сплачені через незаконне звільнення екс-першого заступника голови ОДА Юрія Приварського.  Цю ситуацію Олексій Муляренко прокомуентував на своїй сторінці у Фейсбуці:

“Усі рішення, які ми приймали в період коли я очолював Рівненську облдержадміністрацію, приймалися виключно у законний спосіб. У тому числі й у випадку зі звільненням мого колишнього заступника Юрія Приварського, справа якого розглядалася у судах близько двох років. Хочу нагадати, що рекомендувала його звільнити дисциплінарна комісія, а завізував це рішення цілий юридичний відділ.

Також зазначу, що коли 13 серпня 2019 року апеляційна інстанція залишала в силі рішення першої інстанції яким було поновлено Приварського на роботі (справа №817/1343/17), я вже не очолював облдержадміністрацію. А ще додам, що нинішнє керівництво ОДА, на жаль, не використало у повному обсязі наданих законодавством способів захисту інтересів держави, і не подавало касаційної скарги у Верховний Суд. А там, я впевнений, можна було виграти цю справу і довести, що звільнення Юрія Приварського було законним. Скільки б коштів це зберегло обласному бюджету. Але подальша поведінка нинішнього керівництва обласної адміністрації викликає здивування. Чи не є така бездіяльність посадовців корупційними діями на користь конкретної особи, якій дали можливість стягнути таку значну суму? Думаю питання тут риторичне. Тому ці кошти, у розмірі кількох сотень тисяч гривень, якщо й потрібно стягувати то точно не з мене. Ну і ще смішною, і водночас сумною є історія коли Рівненська ОДА переплатила Юрію Приварському близько 60 тисяч гривень і намагалася повернути ці кошти через суд, який програли (справа №569/11065/20 від 12.10.2020 р.). А це нагадаю, кошти платників податків. Тому, на жаль у всіх цих справах наразі набагато більше запитань ніж відповідей?”
Нагадаємо, Юрія Приварського звільнив сам Олексій Муляренко ще у 2017 році. Через суд Приварський довів незаконність свого звільнення та домігся виплати йому заробітної плати за вимушений прогул. Згодом Рівненська ОДА подала позов проти самого Приварського, аби відшкодувати частину стягнутих коштів, однак, суд їй відмовив. 
Діліться корисною інформацією з друзями: