Новий керівник міського управління транспорту та зв’язку

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Мер визначився, хто буде замість Миронюка

Після вимушеної відставки через пенсійний вік начальника міського управління транспорту та зв’язку Віталія Миронюка, який пропрацював на цій посаді майже десять з половиною років, Рівним активно поширювалися чутки щодо претендентів на вакантне керівне крісло. І ось нарешті міський голова Володимир Хомко визначився з ймовірним кандидатом.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Ним став ексголова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук.

Свій вибір мер прокоментував так:

– Надходило багато пропозицій, у тому числі й з транспортної сфери. Але для мене головним аргументом служило те, щоб ні сам претендент, ні наближені до нього особи (родичі, друзі чи добре знайомі) не мали бізнесу в галузі пасажирських перевезень. Отож, коли приходили і казали, що та чи інша людина розуміється в цій справі, бо має в ній свої інтереси, то для мене це було мінусом, а не плюсом на користь кандидатури. Усе через те, що ця сфера доволі вразлива до корупції, отож мені потрібна людина, котра прийшла б зі сторони. Володимир Пилипчук, який нині збирає необхідні документи і проходить обов’язкову перевірку, має досвід організаційної роботи. Крім МЕГУ закінчив Краківську академію ім. Модежевського. І, що важливо, не мав ніякого стосунку до бізнесу, пов’язаного з пасажирськими перевезеннями. Сподіваюся, що він виправдає покладені на нього надії.

Записав Василь ГЕРУС

Наша довідка

Володимир Пилипчук народився 25 квітня 1986 року в місті Рівному.

Закінчив Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. С. Дем’янчука за спеціальністю «Менеджмент організацій» та отримав кваліфікацію менеджера-економіста. Здобув ще одну вищу освіту у Краківській академії ім. А.Ф. Модежевського за спеціальністю «Зовнішньоекономічна діяльність». Трудову діяльність Володимир Пилипчук розпочав 2007 року на посаді заступника директора відділу збуту фірми «Р.Р.Н. Енігма» в м. Пшеворськ (Польща). Із 2008 до 2014 року – директор ТзОВ «Віммер» у м. Рівне. Із 2012 по 2014 рік працював помічником-консультантом народного депутата України Юрія Вознюка. Із 28 лютого 2014 року по 19 листопада 2015 року – голова Рівненської районної ради 6-го скликання, а з 27 квітня 2016-го по 11 липня цього року – голова Рівненської районної державної адміністрації.

Діліться корисною інформацією з друзями: