fbpx

Норвежці у Рівному налагоджують контакти

Точки налагодження партнерства між Рівним та Осло шукали днями у Майстерні міста в рамках Норвезько-українського форуму.

До дружнього діалогу окрім господарів долучилися представники Норвезького посольства, Норвезько-української торгово-промислової палати, Столичного університету міста Осло, УКЦ і Асоціації міст України.

– Для нас цей форум надзвичайно важливий,– зауважив міський голова Рівного Володимир Хомко.–  У нас накопичилося дуже багато проблем. Такий обмін досвідом допомагає не на словах, а конкретними кроками рухатися до європейського майбутнього. У нас є радянське минуле, і ми хочемо з нього вийти. Однак для того, аби це зробити, потрібно змінити радянську ментальність, треба, щоб молоді люди відвідували європейські країни, переймали передовий досвід та мали ментальність європейську. Коли змінюється світогляд людей, то з’являється шанс змінити місто, а відтак і країну. Для того, щоб Рівне стало Smart City, потрібно, аби місто мало Smart Citizens.

До слова, делегація Рівного, до складу якої входив заступник міського голови Віталій Герман, вже побувала з візитом в Осло, де переймала надбання цього європейського інноваційного міста.

Тарас БРАЦЕНЮК