fbpx

“Lords of the Sound” святкують ювілей з рівнянами

9 жовтня 2019 року у Рівному – ювілейний концерт від Lords of the Sound. Краще за 5 років! Просто і змістовно називається нова концертна програма від сучасного оркестру Lords of the Sound. Адже Лорди святкують свої перші 5 років насиченого творчого шляху! І їм точно є, що святкувати. Проект став одним з найбільш затребуваних музичних колективів нашої країни, відіграючи численні концерти в Україні та за кордоном, співпрацюючи з артистами світової величини.

Візитівкою майстерного колективу, їх відправною точкою є музика з кінофільмів. І цього разу для своїх дорогоцінних глядачів Лорди зібрали найтоповіші саундтреки! Це – кінохіти, які не мають терміну придатності, ставши класикою кінематографу: “Шерлок Холмс” , “Реквієм за мрією” , “Кримінальне чтиво” , “Матриця” , “Скажений Макс” , “Мулен Руж” , “Міссія нездійсненна” , “Поліцейська академія” , та інші.

Молоді, запальні, артистичні Lords of the Sound занурять вас у дійство та наситять вибуховими емоціями 9 жовтня 2019 у МБК на концерті «Краще за 5 років»!

Солісти. Ярослав Радіоненко та гості шоу.

Диригенти: Шахрох Фатхізаде, Віталій Саражинський.

Продюсер: Андрій Новаторов.

КВИТКИ:– в касі Міського Будинку Культури

– онлайн на Karabas.com: https://rivne.karabas.com/lords-of-the-sound-krashe-za-5-rokiv-2

– онлайн на Kasa.in: https://kasa.in.ua/ua/rivne/concert/lords-of-the-sound-krashche-za-5-rokiv-2019-10-09

Довідки за телефонами: ☎️ 097-055-3221 ☎️ 43-93-38

9 жовтня 2019 року о 19:00 Глядацька зала МБК