fbpx
Термометр.

Негода на Рівненщині: дві людини загинули від переохолодження, ДТП та логістичні маршрути

Діліться інформацією з друзями:

Контроль температурного режиму в лікарняних палатах, доставлення ліків в аптеки, робота ВЛК, реагування під час негоди та стан вакцинації на Рівненщині.

Про це йшлося під час наради в Рівненській ОДА з головними лікарями медзакладів та представниками профільного департаменту.

«Важливо, аби під час морозів у лікарняних палатах було тепло. Саме тому ми запровадили щоденний контроль температурного режиму. Окрім того, через замети та ожеледицю посилили увагу також на логістичні маршрути при доставці ліків. Медикаменти та безкоштовні препарати пакета «Доступні ліки» повинні бути в кожному селі та селищі», – сказав перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Так, за інформацією медиків, вихідними на гарячу лінію 103 надійшло 1876 дзвінків, здійснено 105 виїздів чергових бригад. Зареєстровано 10 ДТП, у яких постраждала 21 особа, 1 людина загинула.

Через негоду і сильний мороз зареєстровано два смертельні випадки від переохолодження. Нагадаємо, в області розгорнуто мережу із чотирьохсот Пунктів незламності. Там можна обігрітися та випити гарячого чаю.

Також триває перевірка висновків ВЛК. Робоча група продовжує вивчати документацію.

Читайте також: Укренерго просить споживачів спланувати використання електроприладів