Навчальний заклад для безробітних планує забезпечити кадрами швейну галузь Рівненщини

На базі Рівненського ЦПТО ДСЗ зустрілися представники Асоціації легкої промисловості, Рівненської обласної служби зайнятості та навчального закладу для безробітних.

Метою робочої зустрічі було забезпечення робітниками потреб швейної промисловості області. Важливу роль у підборі кваліфікованих кадрів для роботодавців відіграє Рівненська обласна служба зайнятості, а професійну підготовку робітничих кадрів здійснює Рівненський центр ПТО.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Учасники зустрічі обговорили відбір претендентів на навчання з подальшим гарантованим працевлаштуванням, організацію професійного навчання з урахуванням потреб замовника кадрів та можливостей навчального закладу, а також взаємодію освітян, кар’єру радників та Асоціації.

Голова правління Асоціації «Асоціація легкої промисловості» Оксана Харкіна зазначила, що вони вивчили думку роботодавців галузі та виявили найбільш гостру потребу – швачки. “Для нас важливо, щоб безробітні націлювалися на цю професію. Під час навчання ми приділяємо особливу увагу спілкуванню викладачів і студентів. Педагоги мають ділитися своїм професійним досвідом, направляти та заохочувати майбутнього працівника. А вже на виробництві зарплата буде залежати від оперативності та майстерності швачки, тобто гарантований заробіток завжди може зрости залежно від показників».

Заступник директора Рівненського обласного центру Тетяна Новорок наголосила, що формою навчання працівників, яка є найбільш оптимальним форматом взаємодії «служба зайнятості – роботодавець – безробітний», є дуальна форма навчання. Теоретичну складову навчання безробітний, направлений на навчання, проводить на базі навчального закладу, а виробниче навчання та виробничу практику безпосередньо на підприємстві роботодавця. Таким чином, на даному підприємстві максимально враховані всі особливості майбутньої роботи швачки.

Заступник директора РЦПТО Людмила Абрамова зазначила, що форми навчання слухачів Центру можуть бути різними, а навчальні програми та плани складаються відповідно до вимог роботодавця. Навчальний заклад має великий досвід організації підготовки робітничих кадрів для різних галузей.

Сторони обмінялися конкретними завданнями на найближчий час і запланували вже у вересні розпочати навчання нової групи швачок на замовлення роботодавців.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua

%d блогерам подобається це: