fbpx
Навчально-практичні центри

Навчально-практичні центри при закладах профтехосвіти відкриватимуть на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

Навчально-практичні центри відкриваються при закладах профтех освіти і тому сьогодні Рівне приймає освітян з усієї України.

Очільник Рівненщини Віталій Коваль привітав учасників конференції «Професійна орієнтація: успішні практики та нові виклики».

Тут обговорюють, як мотивувати молодих фахівців до розвитку та побудови кар’єри, як визначати їхні сильні сторони та потреби. Зрештою, як зробити профтехосвіту престижною. Адже сьогодні є великий запит працедавців на кваліфікованих робітників. Проте молодь не дуже поспішає опановувати робітничі професії. В умовах війни важливо пам’ятати, що зайняті руки – ніколи не опустяться. Зайняті руки – це відбудова країни. Це впевненість у завтрашньому дні. І це наближення перемоги вже сьогодні. Особливо, якщо ці руки «золоті». Адже битви виграють полководці. А у війнах перемагають – економіки. Нам потрібні «золоті руки», які наближають перемогу.

Пан Коваль наголосив, “Ми хочемо зробити профтехосвіту затребуваною. Як у скандинавських країнах, де біля 75% учнів здобувають саме робітничі професії. Дякуючи нашій послідовній діяльності в цьому напрямку, на Рівненщині 42% випускників шкіл вже вступають до закладів професійної освіти. Цей показник один з найвищих в Україні.”

 Саме тому на Рівненщині відкриваються навчально-практичні центри при закладах профтехосвіти. Більше того, у трикутнику: «влада – бізнес – освіта» готуються фахівці під конкретні підприємства. Які по завершенню навчання матимуть гарантоване робоче місце. Цей проєкт має назву «Rivne work hub» і вже змінили регіональне замовлення під робітничі професії для 969 роботодавців області. Віталій Коваль анонсував відкриття чергового навчально-практичного центру вже сьогодні, 20 грудня.