Святий Миколай із поліцейськими завітав додому хлопчика з Острога

Діліться корисною інформацією з друзями:

Святий Миколай допоміг заступити на службу в Острозі чотирирічному поліцейському.

Із хлопчиком ювенальна поліцейська Діана Кошинська познайомилася влітку. Дитину зустріла одного разу дорогою додому. Відтоді допитливі оченята виглядали її чи не щодня. Так, за короткий час вони стали справжніми друзями. Спілкуючись із дитиною, Діана дізналася про його захоплення роботою поліцейських. Тож вирішила неодмінно зробити йому символічний подарунок. Однак, незадовго до Дня святого Миколая при зустрічі Славко попросив її передати чарівнику, що він хоче поліцейську форму.Побільшало українців, які святкують Різдво 25 грудня, – результати опитування

Ювенальна поліцейська із колегами спланували потішити хлопчика та подарували йому омріяний однострій. Радості Славка не було меж: він хоч і загадував таке бажання, але візиту Святого Миколая із поліцейськими додому точно не чекав.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Одягнувши форму, Славко, як справжній правоохоронець, попрямував до службового авто. Місцем водія йому із задоволенням «поступився» поліцейський офіцер Острозької ТГ. Тепер дитина точно знає: мрії здійснюються.