fbpx
До особливих дітей

До особливих дітей Рівного завітали посланці Святого Миколая

Діліться інформацією з друзями:

До особливих дітей із майстер-класами завітали у гості посланці Святого Миколая. 

Почесну та урочисту місію – передріздвяні подарунки та зустрічі із вихованцями Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» щороку здійснює Рівненський центр ПТО ДСЗ. Цьогоріч святкова атмосфера пронизана вдячністю та солідарністю із нашими воїнами-захисниками, адже діти свої творчі вироби передадуть саме для них.

Слухачі, які на базі закладу освіти здобувають професії перукаря (перукаря-модельєра) та кондитера, вперше долучилися до такого благодійного заходу та завітали до особливих дітей. Серед безробітних, що навчаються у Рівному, – мешканці Рівненської, Хмельницької, Харківської, Донецької, Херсонської областей та Волині. Особливе тепло та енергетику майбутні майстри передали юному поколінню. Перукарі виконали святкові зачіски близько 20-м юним клієнткам виїзного Салону краси. Майстриня виробничого навчання Оксана Підлісна зауважила, що це цінний комунікаційний та професійний досвід для початківців і незабутній емоційний заряд для усіх. А майбутні кондитери спекли на базі навчального цеху та привезли готове імбирне печиво.

Майстриня виробничого навчання Світлана Рибачок поділилася: «Ми готували кондитерську фарбу айсинг вручну, у спеціальних мішечках, оскільки не було світла. Слухачі натхненно готувалися до майстер-класу, і цьому процесу не могло нічого завадити!». Понад 30 авторських виробів та листівок ручної роботи потішать наших воїнів, адже виготовлені вони з особливою майстерністю.

Заступниця директора РЦПТО Руслана Бодренко пишається слухачами: «Саме завдяки спільній роботі у особливих дітей є насичене яскраве свято. А заклад освіти не лише презентує свої незмінні позиції гуманності та відкритості, але й делегує ще один важливий меседж: професійне навчання доступне усім, у тому числі й людям з інвалідністю. Успішний досвід підготовки кондитерів, кухарів, коваля ручного кування, фахівців ІТ-сфери, рибовода, перукарів, кравців, діловода, візажиста, косметика, адміністратора, верстатника ДОВ, оператора котельні, манікюрника, продавців, слюсаря демонструє рівні можливості для навчання та працевлаштування усіх охочих».Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua