«Нафтогаз» підняв ціну на газ для населення

Діліться корисною інформацією з друзями:
НАК “Нафтогаз України” підвищив ціни на газ для населення у рамках річного контракту з 4,73 грн за кубометр до 5,24 грн за кубометр.

Про це повідомляє ГК “Нафтогаз”.

“В рамках тарифу «Річний» ціна газу з 1 по 15 у вересня залишиться на рівні 4,73 грн за кубометр з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). З 16 по 30 вересня включно ціна тарифу становитиме 5,24 грн за кубометр”, – йдеться у повідомленні.

НАК пояснив, що зростання цін обумовлено підвищенням вартості газу на європейських газових хабах, яке традиційно відбувається напередодні опалювального сезону. Разом з тим, цього року збільшення цін є відносно помірним, враховуючи великі запаси газу в українських підземних сховищах газу.

“До 15 вересня включно ціна на тариф «Річний» залишається на рівні серпневої, оскільки попит на підключення тарифу зростає як у наявних клієнтів, так і у тих споживачів, хто все ще знаходиться в процесі переходу до ГК «Нафтогаз України», – додали у компанії.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Вереснева ціна на природний газ у рамках тарифу «Місячний» також зросла порівняно з серпневою: з 3,24 грн до 4,7 грн за кубометр з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Зростання ціни експерти ринку прогнозували ще з липня, коли ціна газу становила 2,75 грн за куб. м з ПДВ, тобто за останні два місяці зростання цін перевищило 70%.

5 серпня цього року у Верховній Раді зареєстровано законопроект №3958, який має на меті позбавити «Нафтогаз України» монопольного становища і запустити повноцінну конкуренцію на ринку природного газу.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе наш Telegram