fbpx

На сьогодні хворих на коронавірусну інфекцію у Рівному немає (ВІДЕО)

Діліться інформацією з друзями:

Про це розповів начальник міського управління охорони здоров’я  Рівненського міськвиконкому Віктор Іськів журналістам газети «7 днів». Зокрема, він сказав:

– Стосовно клініки коронавірусних інфекцій. В першу чергу, на початку йде підвищення температури близько 38°С, але може й вище бути, сухий кашель. Потім, якщо, не дай Бог, захворювання посилюється, ускладнюється, утруднюється дихання і дальше хворий, однозначно, потребує допомоги медиків.

Стосовно ГРЗ, то такі хворі є, були і минулого року. Усі випадки наші медичні працівники диференціюють. Звичайно, ще до минулого тижня ми зважали на контакти: чи прибула людина з Китаю, умовно з тієї провінції, чи пізніше з Італії, чи з Європи. Та вчора і сьогодні лікарі великої уваги цьому не надають, тому що ми знаємо, що в Україні є вже більше 100 випадків. Відповідно до клініки роблять тест.

Найдостовірнішим є тест на реакцію ПЛР. Сьогодні його проводить Рівненський лабораторний центр.

Станом на сьогодні у місті Рівне, і, на скільки мені відомо, в області, жодного пацієнта з коронавірусом не виявлено. Та з моменту початку цієї всієї історії через нашу міську лікарню, саме через інфекційне відділення пройшло 24 пацієнта.  Усім були проведені дані тести. В усіх вони показали від’ємну реакцію.

 

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»