fbpx

У Рівному внесли зміни в запроваджені карантинні заходи (ВІДЕО)

На останньому засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС внесено зміни в запроваджених обмежувальних заходах, зумовлених небезпекою поширення коронавірусу. Про них редакції «7 днів» розповів міський голова Рівного Володимир Хомко:

– Не вирішеним поки що залишилося питання по «Епіцентру», яке порушувалося кілька разів. Я так і не зрозумів: що уряд по цьому питанню вирішив? Але мені здається, що в місті має працювати хоча б один господарський магазин. Бо, наприклад, щось зламається в будинку, треба, аби була торгова точка, де можна було б купити все, необхідне для ремонту. Тому там і черги великі. Але «Епіцентр» дотримується правил, які ми їм встановили: обмежена кількість покупців, які водночас перебувають у магазині, і систематичне проведення дезінфікуючих заходів.

Крім того, Прем’єр-міністр дав доручення запустити всі спритзаводи, бо дезінфікуючі засоби виготовляться на основі спирту (до 70%). Тому глава уряду запропонував всім областям і містам зробити заявку на спирт. Уряд також працює над вирішенням питання по забезпеченню масками та іншими захисними засобами. Зараз прийде наступна партія з Китаю, думаю, що цей дефіцит буде ліквідовано.

Що ще? Дозволили працювати мийкам і майстерням з ремонту автомобілів. Це поки що це всі зміни в запроваджених у Рівному карантинних заходах.

Діліться корисною інформацією з друзями: